Xilinx XCS30XL-3PC100C
XCS30XL-3PC100C picture photo
Mfg. Part Number
XCS30XL-3PC100C
Manufacturer
Product Category
XILINX IC
Brief Description
Spartan and Spartan-XL Families FPGA Field Programmable Gate Arrays IC
Datasheet Download
XCS30XL-3PC100C.pdf
Availability of XCS30XL-3PC100C
QUANTITY
XCS30XL-3PC100C Order Process
Ship out your order
Specifications of XCS30XL-3PC100C
Internal Part NumberEIS-XCS30XL-3PC100C
Delivery TimeIn stock, ship XCS30XL-3PC100C today.
SeriesXCS30XL
Marking / SymbolEmail us
Voltage - Supply-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingTray / Tape and Reel / Tube
SPQ (Standard Package Quantity)1
MOQ1 Piece
ApplicationIndustrial or Military for XCS30XL-3PC100C
Alternative Part (Replacement)EIS-XCS30XL-3PC100C
Country of OriginUSA
Weight0.001KG
Additional ServicesProgramming, tape packing or any other services you need
DistributorExcellent Integrated System LIMITED
XILINX Product CategoryIC, FPGA, CPLD, SOC, MCU, DSP, MPU
Related LinksXCS30XL, XCS30XL-3PC100C Datasheet, Xilinx Distributor
XCS30XL-3PC100C Details Description
Related parts for XCS30XL-3PC100C
DOOR STEEL 55.75X19.33" BLACK datasheet.pdf
KIT DEVELOPMENT FOR W681310 datasheet.pdf
CONN RCPT 10POS JAM NUT W/SCKT datasheet.pdf
RES SMD 475 OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
GSF1 POWER ENTRY MODUL 10A datasheet.pdf
CONN PLUG 24POS STRGHT W/SKTS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 30W datasheet.pdf
CONN PLUG 32POS STRGHT W/SKT datasheet.pdf
ANT PNL 19DBI 2.4GHZ N FEMALE datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 8POS TIN datasheet.pdf