Xilinx XCS40-4CS240I
XCS40-4CS240I picture photo
Mfg. Part Number
XCS40-4CS240I
Datasheet Download
XCS40-4CS240I.pdf
Availability of XCS40-4CS240I
QUANTITY
XCS40-4CS240I Order Process
Ship out your order
Specifications of XCS40-4CS240I
Internal Part NumberEIS-XCS40-4CS240I
Delivery TimeIn stock, ship XCS40-4CS240I today.
SeriesXCS40-4
Marking / SymbolEmail us
Voltage - Supply-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
MOQ1 Piece
ApplicationIndustrial or Military for XCS40-4CS240I
Alternative Part (Replacement)EIS-XCS40-4CS240I
Related LinksXCS40-, XCS40-4CS240I Datasheet, Xilinx Distributor
XCS40-4CS240I Details Description
Related parts for XCS40-4CS240I
JUMPER-H1505TR/A3048R/X 6" datasheet.pdf
RES ARRAY 5 RES 150 OHM 10SIP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 34POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
Crystal 20.0000MHz 30ppm 18pF 40 Ohm -40°C - 85°C Surface Mount HC49/US datasheet.pdf
RES SMD 301K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
IC SRAM 4MBIT 100MHZ 100LQFP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 100W datasheet.pdf