Xilinx XCS40-5BG84I
XCS40-5BG84I picture photo
Mfg. Part Number
XCS40-5BG84I
Datasheet Download
XCS40-5BG84I.pdf
Availability of XCS40-5BG84I
QUANTITY
XCS40-5BG84I Order Process
Ship out your order
Specifications of XCS40-5BG84I
Internal Part NumberEIS-XCS40-5BG84I
Delivery TimeIn stock, ship XCS40-5BG84I today.
SeriesXCS40-5
Marking / SymbolEmail us
Voltage - Supply-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
MOQ1 Piece
ApplicationIndustrial or Military for XCS40-5BG84I
Alternative Part (Replacement)EIS-XCS40-5BG84I
Related LinksXCS40-, XCS40-5BG84I Datasheet, Xilinx Distributor
XCS40-5BG84I Details Description
Related parts for XCS40-5BG84I
IC OPAMP GP 3MHZ RRO SOT23-6 datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 1K OHM 1206 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS .156 EXTEND datasheet.pdf
DISPLAY 7SEGMENT ALGAAS CC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 100W datasheet.pdf
RES 196K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 105K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 3.3K OHM 1/2W 5% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 5A 115V datasheet.pdf
DIRECT RING 66MM 15DEG RED datasheet.pdf
CRYSTAL 48.000 MHZ 10PF SMT datasheet.pdf
+5 V Powered CMOS RS-232 Drivers/Receivers IC datasheet.pdf