Xilinx XCS40XL-4VQ208C
XCS40XL-4VQ208C picture photo
Mfg. Part Number
XCS40XL-4VQ208C
Datasheet Download
XCS40XL-4VQ208C.pdf
Availability of XCS40XL-4VQ208C
QUANTITY
XCS40XL-4VQ208C Order Process
Ship out your order
Specifications of XCS40XL-4VQ208C
Internal Part NumberEIS-XCS40XL-4VQ208C
Delivery TimeIn stock, ship XCS40XL-4VQ208C today.
Voltage - Supply-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
MOQ1 Piece
ApplicationIndustrial or Military for XCS40XL-4VQ208C
Alternative Part (Replacement)EIS-XCS40XL-4VQ208C
Related LinksXCS40XL, XCS40XL-4VQ208C Datasheet, Xilinx Distributor
XCS40XL-4VQ208C Details Description
Related parts for XCS40XL-4VQ208C
CONN HDR RT ANG 8POS .100 TIN datasheet.pdf
CONN HEADER 34POS DUAL 2MM T/H datasheet.pdf
RECT BRIDGE GPP 4A 800V GBU datasheet.pdf
RES 4.7K OHM 1/4W .25% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 26POS JAM NUT W/SCKT datasheet.pdf
IC FPGA 177 I/O 256FBGA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 75W datasheet.pdf
TVS DIODE 58VWM 93.6VC SMC datasheet.pdf
CONN RCPT 8POS INLINE SCKT datasheet.pdf
CAP ALUM 2200UF 20% 100V SNAP datasheet.pdf
RES SMD 37.4K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
RES SMD 33.2 OHM 1W 1206 WIDE datasheet.pdf