Xilinx XCS40XL-5CS100I
XCS40XL-5CS100I picture photo
Mfg. Part Number
XCS40XL-5CS100I
Datasheet Download
XCS40XL-5CS100I.pdf
Availability of XCS40XL-5CS100I
QUANTITY
XCS40XL-5CS100I Order Process
Ship out your order
Specifications of XCS40XL-5CS100I
Internal Part NumberEIS-XCS40XL-5CS100I
Delivery TimeIn stock, ship XCS40XL-5CS100I today.
Voltage - Supply-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
MOQ1 Piece
ApplicationIndustrial or Military for XCS40XL-5CS100I
Alternative Part (Replacement)EIS-XCS40XL-5CS100I
Related LinksXCS40XL, XCS40XL-5CS100I Datasheet, Xilinx Distributor
XCS40XL-5CS100I Details Description
Related parts for XCS40XL-5CS100I
CONN SOCKET 24-28AWG GOLD CRIMP datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 0.69-5.5V 55W datasheet.pdf
IC REG CTRLR BUCK PWM CM 8-SOIC datasheet.pdf
CAP FILM 1.5UF 3% 250VDC RADIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 5POS PIN datasheet.pdf
CAP CER 1.2PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf
YOKE ETD 29 X 16 X 10 datasheet.pdf
CAP MICA 100PF 5% 4KV SMD datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X15MM L-TAB T412 datasheet.pdf
CONN RCPT 4POS JAM NUT PIN datasheet.pdf