Xilinx XCSG30XL-4CSG280C
XCSG30XL-4CSG280C picture photo
Mfg. Part Number
XCSG30XL-4CSG280C
Manufacturer
Product Category
XILINX CPLD FPGA IC
Brief Description
XILINX IC XCSG30XL-4CSG280C Available
Datasheet Download
XCSG30XL-4CSG280C.pdf
Availability of XCSG30XL-4CSG280C
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
XCSG30XL-4CSG280C Order Process
Ship out your order
Specifications of XCSG30XL-4CSG280C
Internal Part NumberEIS-XCSG30XL-4CSG280C
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by XILINX
Delivery TimeIn stock, ship XCSG30XL-4CSG280CXC2V10000-4BG575C in 1 day.
Full Details-
SeriesXCSG30XL-
Lifecycle status-
RoHS Status-
HTS Code8542.39.00.00
Number of CLBs-
Package CodeBGA
Surface MountSMD/Through Hole
Moisture Sensitivity Level-
Marking / SymbolEmail us
Voltage - Supply-
Operating Temperature-
PackagingTray / Tape and Reel / Tube
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for XCSG30XL-4CSG280C
Alternative Part (Replacement)EIS-XCSG30XL-4CSG280C
Country of OriginUSA TAIWAN KOREA
Weight0.005KG
Additional ServicesProgramming and tape packing or testing
DistributorEIS LIMITED
Product Category-
Product FamilyFPGA Familis
Product Series Type XILINX
Related LinksXCSG30XL, XCSG30XL-4CSG280C Datasheet, Xilinx Distributor
XCSG30XL-4CSG280C Details Description
Related parts for XCSG30XL-4CSG280C
OPTOISOLATOR 5.3KV TRANS 6-DIP datasheet.pdf
IC OPAMP VFB 200MHZ RRO SOT23-5 datasheet.pdf
IC VOLTAGE MON DUAL W/SUP 8-SOIC datasheet.pdf
Connector Receptacle 54 Position 0.079" (2.00mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
SPEAKER 8OHMS .2W 30MM PC MNT datasheet.pdf
KIT C2000 PICCOLO datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 250W datasheet.pdf
FIXED IND 39UH 970MA 170 MOHM datasheet.pdf
CORD ASSEMBLY A datasheet.pdf
"MICRO 51C P 30"" YEL JACKS NI" datasheet.pdf
CAP CER 22UF 10V X5R 0603 datasheet.pdf