Xilinx XCV1000-4BG432C
XCV1000-4BG432C picture photo
Mfg. Part Number
XCV1000-4BG432C
Datasheet Download
XCV1000-4BG432C.pdf
Availability of XCV1000-4BG432C
QUANTITY
XCV1000-4BG432C Order Process
Ship out your order
Specifications of XCV1000-4BG432C
Internal Part NumberEIS-XCV1000-4BG432C
Delivery TimeIn stock, ship XCV1000-4BG432CXC2V10000-4BG575C in 1 day.
Full Details-
Number of CLBs-
Package CodeBGA
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for XCV1000-4BG432C
Alternative Part (Replacement)EIS-XCV1000-4BG432C
DistributorEIS LIMITED
Product CategoryVirtex 2.5V FPGAs
Product FamilyFPGA Familis
Product Series Type Virtex 2.5V FPGAs
Related LinksXCV1000, XCV1000-4BG432C Datasheet, Xilinx Distributor
XCV1000-4BG432C Details Description
Related parts for XCV1000-4BG432C
IC BUS SWITCH 8BIT 20QSOP datasheet.pdf
THERM NTC 10KOHM 5% 1206 SMD datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 6POS STRAIGHT SCKT datasheet.pdf
DSUB PANEL MOUNT FRAME 25POS datasheet.pdf
CONN RCPT IPASS R/A 50POS SMD datasheet.pdf
CAP CER 8200PF 100V Y5V RADIAL datasheet.pdf
RES 51.1 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 61POS SKT datasheet.pdf
500VAC T D MIDGET 2.25A W TABS datasheet.pdf