Xilinx XCVU125-1FLVB2104I
XCVU125-1FLVB2104I picture photo
Mfg. Part Number
XCVU125-1FLVB2104I
Datasheet Download
XCVU125-1FLVB2104I.pdf
Availability of XCVU125-1FLVB2104I
QUANTITY
XCVU125-1FLVB2104I Order Process
Ship out your order
Specifications of XCVU125-1FLVB2104I
Internal Part NumberEIS-XCVU125-1FLVB2104I
Delivery TimeIn stock, ship XCVU125-1FLVB2104I today
SeriesXCVU125-1
Lifecycle statusActive
RoHS StatusRoHS compliant
HTS Code8542.39.00.01
Number of CLBs89520
Number of Terminals2104
Technology-
Feature89520 CLBS
Package CodeBGA
Package ShapeSQUARE
Package StyleGRID ARRAY Meter
Surface MountYES
Width47.5 mm
Length47.5 mm
Moisture Sensitivity Level-
Peak Reflow Temperature (Cel)NOT SPECIFIED
Combinatorial Delay of a CLB-Max-
alternates-
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for XCVU125-1FLVB2104I
Alternative Part (Replacement)EIS-XCVU125-1FLVB2104I
DistributorEIS LIMITED
Related LinksXCVU125-1, XCVU125-1FLVB2104I Datasheet, Xilinx Distributor
XCVU125-1FLVB2104I Details Description
Related parts for XCVU125-1FLVB2104I
COUNTER LCD 6 CHAR 20-60V PNL MT datasheet.pdf
CONN HEADER .100 DUAL R/A 28POS datasheet.pdf
SW ROLL SPDT 20A SCRW TERM 125V datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS .125 EXTEND datasheet.pdf
REPLACED BY D2SW-3L1MS 125V datasheet.pdf
IC ADC 14BIT 50-250KSPS 10MSOP datasheet.pdf
FIXED IND 2.4NH 850MA 50 MOHM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 25W datasheet.pdf