SunLED XEUR2350M
XEUR2350M picture photo
Mfg. Part Number
XEUR2350M
Manufacturer
Product Category
LEDs - Circuit Board Indicators, Arrays, Light Bars, Bar Graphs
Brief Description
LIGHTBAR 19.05X3.81MM RED WH DIF
Datasheet Download
XEUR2350M.pdf
Availability of XEUR2350M
QUANTITY
XEUR2350M Order Process
Ship out your order
Specifications of XEUR2350M
Internal Part NumberEIS-XEUR2350M
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package50
Category Optoelectronics
FamilyLEDs - Circuit Board Indicators, Arrays, Light Bars, Bar Graphs
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)XEUR2350M
Related LinksXEUR, XEUR2350M Datasheet, SunLED Distributor
XEUR2350M Details Description
Related parts for XEUR2350M
CONN FPC 14POS 0.50MM R/A datasheet.pdf
CONN HEADER .100 DUAL STR 4POS datasheet.pdf
CONN EDGECARD 90POS R/A .050 SLD datasheet.pdf
OSC XO 50.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V datasheet.pdf
IC SENSOR ACCELEROMETER 16QFN datasheet.pdf
CAP ALUM 2200UF 350V SCREW datasheet.pdf
CAP ALUM 470UF 350V SCREW datasheet.pdf