Epson XG-2121CA 125.0000M-LHPAL3
XG-2121CA 125.0000M-LHPAL3 picture photo
Mfg. Part Number
XG-2121CA 125.0000M-LHPAL3
Brief Description
OSC SO 125.000MHZ LVDS SMD
Datasheet Download
XG-2121CA 125.0000M-LHPAL3.pdf
Availability of XG-2121CA 125.0000M-LHPAL3
QUANTITY
XG-2121CA 125.0000M-LHPAL3 Order Process
Ship out your order
Specifications of XG-2121CA 125.0000M-LHPAL3
Internal Part NumberEIS-XG-2121CA 125.0000M-LHPAL3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Featured ProductXG-2102/2121CA SAW Oscillators
FamilyOscillators
SeriesXG-2121CA
PackagingTape & Reel (TR)
TypeSO (SAW)
Frequency125MHz
FunctionTri-State (Output Enable)
OutputLVDS
Voltage - Supply2.5V
Frequency Stability±100ppm
Operating Temperature0°C ~ 70°C
Current - Supply (Max)30mA
Ratings-
Mounting TypeSurface Mount
Size / Dimension0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height0.055" (1.40mm)
Package / Case6-SMD, No Lead (DFN, LCC)
Current - Supply (Disable) (Max)15mA
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)XG-2121CA 125.0000M-LHPAL3
Related LinksXG-2121CA 125, XG-2121CA 125.0000M-LHPAL3 Datasheet, Epson Distributor
XG-2121CA 125.0000M-LHPAL3 Details Description
Related parts for XG-2121CA 125.0000M-LHPAL3
CONN HEADER 34POS DUAL .05" SMD datasheet.pdf
CONN MOD JACK 8P8C VERT UNSHLD datasheet.pdf
IC MOTOR CONTROLLER PAR 20PLCC datasheet.pdf
CAP FILM 0.039UF 5% 250VDC RAD datasheet.pdf
CONVERTER MINIMOD DC/DC 5.5V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 20W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 50W datasheet.pdf
MOSFET N-CH 500V 8.5A TO220FP datasheet.pdf