Xilinx XQ4003E-4PG223M
XQ4003E-4PG223M picture photo
Mfg. Part Number
XQ4003E-4PG223M
Manufacturer
Product Category
XILINX CPLD FPGA IC
Brief Description
XILINX IC XQ4003E-4PG223M Available
Datasheet Download
XQ4003E-4PG223M.pdf
Availability of XQ4003E-4PG223M
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
XQ4003E-4PG223M Order Process
Ship out your order
Specifications of XQ4003E-4PG223M
Internal Part NumberEIS-XQ4003E-4PG223M
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by XILINX
Delivery TimeIn stock, ship XQ4003E-4PG223MXC2V10000-4BG575C in 1 day.
Full Details-
SeriesXQ4003E-
Lifecycle status-
RoHS Status-
HTS Code8542.39.00.00
Number of CLBs-
Package CodeBGA
Surface MountSMD/Through Hole
Moisture Sensitivity Level-
Marking / SymbolEmail us
Voltage - Supply-
Operating Temperature-
PackagingTray / Tape and Reel / Tube
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for XQ4003E-4PG223M
Alternative Part (Replacement)EIS-XQ4003E-4PG223M
Country of OriginUSA TAIWAN KOREA
Weight0.005KG
Additional ServicesProgramming and tape packing or testing
DistributorEIS LIMITED
Product Category-
Product FamilyFPGA Familis
Product Series Type XILINX
Related LinksXQ4003E, XQ4003E-4PG223M Datasheet, Xilinx Distributor
XQ4003E-4PG223M Details Description
Related parts for XQ4003E-4PG223M
OSCILLATOR SOCKET FULL SIZE 4PIN datasheet.pdf
CONN RCPT .100" 16POS TIN PCB datasheet.pdf
TRANSFORMR CCFL 14W 15V 30MA SMD datasheet.pdf
TRANS PNP 45V 0.1A SOT-23 datasheet.pdf
2X4 LNLSHIELDED PLUG END CAP datasheet.pdf
CAP ALUM 1200UF 20% 200V SNAP datasheet.pdf
CAP FILM 3300PF 5% 400VDC RADIAL datasheet.pdf
RES 23.7 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
DIODE ZENER 3.9V 5W T18 datasheet.pdf
CONN HEADER .050" 14POS datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X20MM L-TAB T412 datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER +/-12V 6W datasheet.pdf