Xilinx XQ4005E-4PG156B
XQ4005E-4PG156B picture photo
Mfg. Part Number
XQ4005E-4PG156B
Brief Description
XILINX IC XQ4005E-4PG156B Available
Datasheet Download
XQ4005E-4PG156B.pdf
Availability of XQ4005E-4PG156B
QUANTITY
XQ4005E-4PG156B Order Process
Ship out your order
Specifications of XQ4005E-4PG156B
Internal Part NumberEIS-XQ4005E-4PG156B
Delivery TimeIn stock, ship XQ4005E-4PG156BXC2V10000-4BG575C in 1 day.
Full Details-
SeriesXQ4005E-
Number of CLBs-
Package CodePGA
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for XQ4005E-4PG156B
Alternative Part (Replacement)EIS-XQ4005E-4PG156B
DistributorEIS LIMITED
Product CategoryLap , multi-turn potentiometer
Product FamilyFPGA Familis
Product Series Type Memory - Configuration Proms for FPGAs
Related LinksXQ4005E, XQ4005E-4PG156B Datasheet, Xilinx Distributor
XQ4005E-4PG156B Details Description
Related parts for XQ4005E-4PG156B
SWITCH PUSH DPST-NO 10A 110V datasheet.pdf
IC REG LDO 5V 1.5A SOT223-5 datasheet.pdf
LED AMBER CLEAR 5MM ROUND T/H datasheet.pdf
IC OPAMP GP 1.3MHZ RRO 8SOIC datasheet.pdf
IC CROSSPOINT SWITCH 4x4 44MLF datasheet.pdf
CAP TANT 6.8UF 25V 20% 2312 datasheet.pdf
CONVERTER MINIMOD DC/DC 5.2V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 50W datasheet.pdf
CONN HDR 78POS 2.54MM T/H datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 25 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
DITTO GENDERLESS CRIMP 24-26AWG datasheet.pdf
FIXED IND 2.5NH 900MA 70 MOHM datasheet.pdf