Xilinx XQ4005EPG156CKJ
XQ4005EPG156CKJ picture photo
Mfg. Part Number
XQ4005EPG156CKJ
Brief Description
XILINX IC XQ4005EPG156CKJ Available
Datasheet Download
XQ4005EPG156CKJ.pdf
Availability of XQ4005EPG156CKJ
QUANTITY
XQ4005EPG156CKJ Order Process
Ship out your order
Specifications of XQ4005EPG156CKJ
Internal Part NumberEIS-XQ4005EPG156CKJ
Delivery TimeIn stock, ship XQ4005EPG156CKJXC2V10000-4BG575C in 1 day.
Full Details-
SeriesXQ4005EP
Number of CLBs-
Package CodePGA
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for XQ4005EPG156CKJ
Alternative Part (Replacement)EIS-XQ4005EPG156CKJ
DistributorEIS LIMITED
Product CategoryMemory - Configuration Proms for FPGA
Product FamilyFPGA Familis
Product Series Type Memory - Configuration Proms for FPGAs
Related LinksXQ4005E, XQ4005EPG156CKJ Datasheet, Xilinx Distributor
XQ4005EPG156CKJ Details Description
Related parts for XQ4005EPG156CKJ
HOOK MICRO .025"SQ PIN BLK datasheet.pdf
CAP TANT 15UF 50V 10% 2917 datasheet.pdf
CONN HEADER 33POS .100 RT/A SMD datasheet.pdf
CONN RCPT .100" 10POS GOLD PCB datasheet.pdf
IC REG LDO 2.6V/1.8V TSOT23-6 datasheet.pdf
RES MO 1/2W 2.7K OHM 2% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 53.6K OHM 1W 1812 WIDE datasheet.pdf
IC FPGA 221 I/O 324FBGA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 75W datasheet.pdf
RES 510 OHM 1/4W 2% AXIAL datasheet.pdf
RES 18.7K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 6.566K OHM 1/5W 0805 datasheet.pdf