Xilinx XQ4013XL-1BG256N
XQ4013XL-1BG256N picture photo
Mfg. Part Number
XQ4013XL-1BG256N
Manufacturer
Product Category
XILINX CPLD FPGA IC
Brief Description
XILINX IC XQ4013XL-1BG256N Available
Datasheet Download
XQ4013XL-1BG256N.pdf
Availability of XQ4013XL-1BG256N
QUANTITY
XQ4013XL-1BG256N Order Process
Ship out your order
Specifications of XQ4013XL-1BG256N
Internal Part NumberEIS-XQ4013XL-1BG256N
Delivery TimeIn stock, ship XQ4013XL-1BG256NXC2V10000-4BG575C in 1 day.
Full Details-
SeriesXQ4013XL
Lifecycle status-
RoHS Status-
HTS Code8542.39.00.00
Number of CLBs-
Package CodeBGA
Surface MountSMD/Through Hole
Moisture Sensitivity Level-
Marking / SymbolEmail us
Voltage - Supply-
Operating Temperature-
PackagingTray / Tape and Reel / Tube
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for XQ4013XL-1BG256N
Alternative Part (Replacement)EIS-XQ4013XL-1BG256N
Country of OriginUSA TAIWAN KOREA
Weight0.005KG
Additional ServicesProgramming and tape packing or testing
DistributorEIS LIMITED
Product CategoryMemory - Configuration Proms for FPGA
Product FamilyFPGA Familis
Product Series Type Memory - Configuration Proms for FPGAs
Related LinksXQ4013XL, XQ4013XL-1BG256N Datasheet, Xilinx Distributor
XQ4013XL-1BG256N Details Description
Related parts for XQ4013XL-1BG256N
FUSE CERM 2A 250VAC 125VDC 3AB datasheet.pdf
FIXED IND 68NH 250MA 1.3 OHM SMD datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 400V 30A TO247AC datasheet.pdf
IC REG LDO 3.3V 30MA SCT595-5 datasheet.pdf
CAP CER 220PF 3KV NP0 1825 datasheet.pdf
MOSFET N-CH 30V 82A 8-PQFN datasheet.pdf
CAP CER 1800PF 100V Y5P RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 75W datasheet.pdf
RES 60.4K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
LED GRN DIFF 3MM ROUND T/H datasheet.pdf