Xilinx XQ4013XL-1PG223I
XQ4013XL-1PG223I picture photo
Mfg. Part Number
XQ4013XL-1PG223I
Manufacturer
Product Category
XILINX CPLD FPGA IC
Brief Description
XILINX IC XQ4013XL-1PG223I Available
Datasheet Download
XQ4013XL-1PG223I.pdf
Availability of XQ4013XL-1PG223I
QUANTITY
XQ4013XL-1PG223I Order Process
Ship out your order
Specifications of XQ4013XL-1PG223I
Internal Part NumberEIS-XQ4013XL-1PG223I
Delivery TimeIn stock, ship XQ4013XL-1PG223IXC2V10000-4BG575C in 1 day.
Full Details-
SeriesXQ4013XL
Lifecycle status-
RoHS Status-
HTS Code8542.39.00.00
Number of CLBs-
Package CodePGA
Surface MountSMD/Through Hole
Moisture Sensitivity Level-
Marking / SymbolEmail us
Voltage - Supply-
Operating Temperature-
PackagingTray / Tape and Reel / Tube
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for XQ4013XL-1PG223I
Alternative Part (Replacement)EIS-XQ4013XL-1PG223I
Country of OriginUSA TAIWAN KOREA
Weight0.005KG
Additional ServicesProgramming and tape packing or testing
DistributorEIS LIMITED
Product CategoryMemory - Configuration Proms for FPGA
Product FamilyFPGA Familis
Product Series Type Memory - Configuration Proms for FPGAs
Related LinksXQ4013XL, XQ4013XL-1PG223I Datasheet, Xilinx Distributor
XQ4013XL-1PG223I Details Description
Related parts for XQ4013XL-1PG223I
CABLE TIE STD NYL BLACK 14.5" datasheet.pdf
RES SMD 1.24KOHM 0.25% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES SMD 22 OHM 5% 5W 4850 datasheet.pdf
EVAL BOARD FOR NCP3520DMR2G datasheet.pdf
RES 17.8K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 909 OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
SFP+ COPPER PATCH CABLE 10G - 8 datasheet.pdf
CABLE ASSY NECTORS FEMALE/FEMALE datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 400V 8A TO220AC datasheet.pdf
IC DAC 24BIT 6CH 192KHZ 28SSOP datasheet.pdf