Xilinx XQ40250XV-09BG560N
XQ40250XV-09BG560N picture photo
Mfg. Part Number
XQ40250XV-09BG560N
Manufacturer
Product Category
XILINX CPLD FPGA IC
Brief Description
XILINX IC XQ40250XV-09BG560N Available
Datasheet Download
XQ40250XV-09BG560N.pdf
Availability of XQ40250XV-09BG560N
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
XQ40250XV-09BG560N Order Process
Ship out your order
Specifications of XQ40250XV-09BG560N
Internal Part NumberEIS-XQ40250XV-09BG560N
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by XILINX
Delivery TimeIn stock, ship XQ40250XV-09BG560NXC2V10000-4BG575C in 1 day.
Full Details-
SeriesXQ40250XV
Lifecycle status-
RoHS Status-
HTS Code8542.39.00.00
Number of CLBs-
Package CodeBGA
Surface MountSMD/Through Hole
Moisture Sensitivity Level-
Marking / SymbolEmail us
Voltage - Supply-
Operating Temperature-
PackagingTray / Tape and Reel / Tube
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for XQ40250XV-09BG560N
Alternative Part (Replacement)EIS-XQ40250XV-09BG560N
Country of OriginUSA TAIWAN KOREA
Weight0.005KG
Additional ServicesProgramming and tape packing or testing
DistributorEIS LIMITED
Product CategoryLap , multi-turn potentiometer
Product FamilyFPGA Familis
Product Series Type XILINX
Related LinksXQ40250XV, XQ40250XV-09BG560N Datasheet, Xilinx Distributor
XQ40250XV-09BG560N Details Description
Related parts for XQ40250XV-09BG560N
CONN SPRING CONT 64 POS .177 SMD datasheet.pdf
RES SMD 4.87K OHM 1/10W 0603 datasheet.pdf
IC REG BCK BST INV ADJ 0.1A 8DFN datasheet.pdf
FUSE GLASS 10MA 250VAC 3AB 3AG datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 13POS R/A 7.5MM datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 15POS PIN datasheet.pdf
CONN PLUG 6POS STRGHT W/SKT datasheet.pdf
FIXED IND 3.9UH 665MA 470 MOHM datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
CONN HEADER 42POS .100 L.143 datasheet.pdf