Xilinx XQ4062XL-1PG475I
XQ4062XL-1PG475I picture photo
Mfg. Part Number
XQ4062XL-1PG475I
Manufacturer
Product Category
XILINX CPLD FPGA IC
Brief Description
XILINX IC XQ4062XL-1PG475I Available
Datasheet Download
XQ4062XL-1PG475I.pdf
Availability of XQ4062XL-1PG475I
QUANTITY
XQ4062XL-1PG475I Order Process
Ship out your order
Specifications of XQ4062XL-1PG475I
Internal Part NumberEIS-XQ4062XL-1PG475I
Delivery TimeIn stock, ship XQ4062XL-1PG475IXC2V10000-4BG575C in 1 day.
Full Details-
SeriesXQ4062XL
Lifecycle status-
RoHS Status-
HTS Code8542.39.00.00
Number of CLBs-
Package CodePGA
Surface MountSMD/Through Hole
Moisture Sensitivity Level-
Marking / SymbolEmail us
Voltage - Supply-
Operating Temperature-
PackagingTray / Tape and Reel / Tube
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for XQ4062XL-1PG475I
Alternative Part (Replacement)EIS-XQ4062XL-1PG475I
Country of OriginUSA TAIWAN KOREA
Weight0.005KG
Additional ServicesProgramming and tape packing or testing
DistributorEIS LIMITED
Product CategoryMemory - Configuration Proms for FPGA
Product FamilyFPGA Familis
Product Series Type Memory - Configuration Proms for FPGAs
Related LinksXQ4062XL, XQ4062XL-1PG475I Datasheet, Xilinx Distributor
XQ4062XL-1PG475I Details Description
Related parts for XQ4062XL-1PG475I
SOLID STATE OPTICAL MOUSE LENS datasheet.pdf
RES SMD 2.1 OHM 1% 1/2W 1210 datasheet.pdf
RES SMD 47.5 OHM 0.5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 64POS .125 EXTEND datasheet.pdf
CAP TANT 10UF 16V 10% 1411 datasheet.pdf
Connector Receptacle USB TypeA, Stacked 1.0 16 Position Through Hole, Right Angle, Horizontal datasheet.pdf
CONN TERM BLOCK 7POS 5.08MM datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 24 Circuit 0.433" (11.00mm) datasheet.pdf
CAP TANT 6.8UF 16V 20% 2312 datasheet.pdf
HEATSINK 54X54X25MM XCUT T766 datasheet.pdf
RES SMD 39K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf