Xilinx XQ4085XL-1HQ240I
XQ4085XL-1HQ240I picture photo
Mfg. Part Number
XQ4085XL-1HQ240I
Manufacturer
Product Category
XILINX CPLD FPGA IC
Brief Description
XILINX IC XQ4085XL-1HQ240I Available
Datasheet Download
XQ4085XL-1HQ240I.pdf
Availability of XQ4085XL-1HQ240I
QUANTITY
XQ4085XL-1HQ240I Order Process
Ship out your order
Specifications of XQ4085XL-1HQ240I
Internal Part NumberEIS-XQ4085XL-1HQ240I
Delivery TimeIn stock, ship XQ4085XL-1HQ240IXC2V10000-4BG575C in 1 day.
Full Details-
SeriesXQ4085XL
Lifecycle status-
RoHS Status-
HTS Code8542.39.00.00
Number of CLBs-
Package CodeQFP
Surface MountSMD/Through Hole
Moisture Sensitivity Level-
Marking / SymbolEmail us
Voltage - Supply-
Operating Temperature-
PackagingTray / Tape and Reel / Tube
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for XQ4085XL-1HQ240I
Alternative Part (Replacement)EIS-XQ4085XL-1HQ240I
Country of OriginUSA TAIWAN KOREA
Weight0.005KG
Additional ServicesProgramming and tape packing or testing
DistributorEIS LIMITED
Product CategoryLap , multi-turn potentiometer
Product FamilyFPGA Familis
Product Series Type Memory - Configuration Proms for FPGAs
Related LinksXQ4085XL, XQ4085XL-1HQ240I Datasheet, Xilinx Distributor
XQ4085XL-1HQ240I Details Description
Related parts for XQ4085XL-1HQ240I
AC/DC CNVRTR 5V +/-12V 24V 80W datasheet.pdf