Xilinx XQ4VLX100-10FF672N
XQ4VLX100-10FF672N picture photo
Mfg. Part Number
XQ4VLX100-10FF672N
Manufacturer
Product Category
XILINX CPLD FPGA IC
Brief Description
XILINX IC XQ4VLX100-10FF672N Available
Datasheet Download
XQ4VLX100-10FF672N.pdf
Availability of XQ4VLX100-10FF672N
QUANTITY
XQ4VLX100-10FF672N Order Process
Ship out your order
Specifications of XQ4VLX100-10FF672N
Internal Part NumberEIS-XQ4VLX100-10FF672N
Delivery TimeIn stock, ship XQ4VLX100-10FF672NXC2V10000-4BG575C in 1 day.
Full Details-
SeriesXQ4VLX100
Lifecycle status-
RoHS Status-
HTS Code8542.39.00.00
Number of CLBs-
Package CodeBGA
Surface MountSMD/Through Hole
Moisture Sensitivity Level-
Marking / SymbolEmail us
Voltage - Supply-
Operating Temperature-
PackagingTray / Tape and Reel / Tube
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for XQ4VLX100-10FF672N
Alternative Part (Replacement)EIS-XQ4VLX100-10FF672N
Country of OriginUSA TAIWAN KOREA
Weight0.005KG
Additional ServicesProgramming and tape packing or testing
DistributorEIS LIMITED
Product Category-
Product FamilyFPGA Familis
Product Series Type XILINX
Related LinksXQ4VLX100, XQ4VLX100-10FF672N Datasheet, Xilinx Distributor
XQ4VLX100-10FF672N Details Description
Related parts for XQ4VLX100-10FF672N
JUNCTION SHELL 14POS BLACK datasheet.pdf
SWITCH ROTARY SP-2 POS NON SHORT datasheet.pdf
TVS DIODE 33VWM 59VC DO204AC datasheet.pdf
CAP CER 2.4PF 50V T2H 0603 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 100W datasheet.pdf
IC DAC 12BIT SPI/SRL 16TSSOP datasheet.pdf
CONN BASE SIDE ENTRY SZE10 M32 datasheet.pdf
CONN HEADER 10POS 3.81MM VERT BK datasheet.pdf
CONN HEADER 10POS R/A SMD GOLD datasheet.pdf
SAFETY LASER SCANNER datasheet.pdf
OSC XO 8.000MHZ HCMOS TTL SMD datasheet.pdf