Xilinx XQV1000E-2BG560I
XQV1000E-2BG560I picture photo
Mfg. Part Number
XQV1000E-2BG560I
Brief Description
XILINX IC XQV1000E-2BG560I Available
Datasheet Download
XQV1000E-2BG560I.pdf
Availability of XQV1000E-2BG560I
QUANTITY
XQV1000E-2BG560I Order Process
Ship out your order
Specifications of XQV1000E-2BG560I
Internal Part NumberEIS-XQV1000E-2BG560I
Delivery TimeIn stock, ship XQV1000E-2BG560IXC2V10000-4BG575C in 1 day.
Full Details-
SeriesXQV1000E
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for XQV1000E-2BG560I
Alternative Part (Replacement)EIS-XQV1000E-2BG560I
DistributorEIS LIMITED
Product CategoryLap , multi-turn potentiometer
Product FamilyFPGA Familis
Product Series Type QPro Virtex 2.5V QML High-Reliability FPGAs
Related LinksXQV1000E, XQV1000E-2BG560I Datasheet, Xilinx Distributor
XQV1000E-2BG560I Details Description
Related parts for XQV1000E-2BG560I
IC VREF SHUNT 2.5V 8MSOP datasheet.pdf
RES SMD 6.19K OHM 1/16W 0402 datasheet.pdf
IC HEX INVERTER 14-SOIC datasheet.pdf
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 24V datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 4POS JAM NUT SCKT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 100W datasheet.pdf
ROUND STANDOFF M2.5 NYLON 63MM datasheet.pdf
WB RLRPLNGR 1M CABLE datasheet.pdf
DSUB 36X4 F PCR/A G 50OHM T datasheet.pdf
CAP ALUM 100UF 20% 400V SNAP datasheet.pdf