Xilinx XQV300-5BG352I
XQV300-5BG352I picture photo
Mfg. Part Number
XQV300-5BG352I
Brief Description
XILINX IC XQV300-5BG352I Available
Datasheet Download
XQV300-5BG352I.pdf
Availability of XQV300-5BG352I
QUANTITY
XQV300-5BG352I Order Process
Ship out your order
Specifications of XQV300-5BG352I
Internal Part NumberEIS-XQV300-5BG352I
Delivery TimeIn stock, ship XQV300-5BG352IXC2V10000-4BG575C in 1 day.
Full Details-
SeriesXQV300-
Number of CLBs-
Package CodeBGA
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for XQV300-5BG352I
Alternative Part (Replacement)EIS-XQV300-5BG352I
DistributorEIS LIMITED
Product CategoryLap , multi-turn potentiometer
Product FamilyFPGA Familis
Product Series Type QPro Virtex 2.5V QML High-Reliability FPGAs
Related LinksXQV300-, XQV300-5BG352I Datasheet, Xilinx Distributor
XQV300-5BG352I Details Description
Related parts for XQV300-5BG352I
TRANS PNP 100V 1A E-LINE datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CAP CER 6800PF 100V X7R 1206 datasheet.pdf
RES SMD 2.4K OHM 0.01% 0.4W 1206 datasheet.pdf
Crystal 20.0000MHz 30ppm 20pF 30 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount HC49/US datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 9 Position Through Hole Solder datasheet.pdf
CONN RCPT 61POS FLANGE W/SKT datasheet.pdf
CONN SOCKET SIP 4POS TIN datasheet.pdf