Xilinx XQV300E-4BG432N
XQV300E-4BG432N picture photo
Mfg. Part Number
XQV300E-4BG432N
Brief Description
XILINX IC XQV300E-4BG432N Available
Datasheet Download
XQV300E-4BG432N.pdf
Availability of XQV300E-4BG432N
QUANTITY
XQV300E-4BG432N Order Process
Ship out your order
Specifications of XQV300E-4BG432N
Internal Part NumberEIS-XQV300E-4BG432N
Delivery TimeIn stock, ship XQV300E-4BG432NXC2V10000-4BG575C in 1 day.
Full Details-
SeriesXQV300E-
Number of CLBs-
Package CodeBGA
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for XQV300E-4BG432N
Alternative Part (Replacement)EIS-XQV300E-4BG432N
DistributorEIS LIMITED
Product CategoryQPro Virtex 2.5V QML High-Reliability FPGAs
Product FamilyFPGA Familis
Product Series Type QPro Virtex 2.5V QML High-Reliability FPGAs
Related LinksXQV300E, XQV300E-4BG432N Datasheet, Xilinx Distributor
XQV300E-4BG432N Details Description
Related parts for XQV300E-4BG432N
RES SMD 3.4K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 12POS JAM NUT PINS datasheet.pdf
CONN PLUG 55POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
RES 4.42K OHM 1/4W 0.5% AXIAL datasheet.pdf
CAP FILM 0.1UF 10% 275VAC RADIAL datasheet.pdf
CAP TANT 82UF 10% 20V AXIAL datasheet.pdf
1.27 HD SMT SHRD datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 60KB FLASH 44QFP datasheet.pdf
635 TB RISING CLAMP 180D datasheet.pdf
CONV DC/DC 6W 18-75VIN 15VOUT datasheet.pdf
RES ARRAY 15 RES 1.8K OHM 16SOIC datasheet.pdf
CAP FILM 680NF 10% 300VAC AXIAL datasheet.pdf