Omron XS2FM12PUR3A10MPLED
XS2FM12PUR3A10MPLED picture photo
Mfg. Part Number
XS2FM12PUR3A10MPLED
Brief Description
CONN CABLE 3CONDUCTR W/LED
Datasheet Download
XS2FM12PUR3A10MPLED.pdf
Availability of XS2FM12PUR3A10MPLED
QUANTITY
XS2FM12PUR3A10MPLED Order Process
Ship out your order
Specifications of XS2FM12PUR3A10MPLED
Internal Part NumberEIS-XS2FM12PUR3A10MPLED
Standard Package1
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)XS2FM12PUR3A10MPLED
Related LinksXS2FM12PU, XS2FM12PUR3A10MPLED Datasheet, Omron Distributor
XS2FM12PUR3A10MPLED Details Description
Related parts for XS2FM12PUR3A10MPLED
CONN CIR FMALE RTANG 7POS CBLMNT datasheet.pdf
PUMP/BOTT PURE-TAKE LCK DISS 6OZ datasheet.pdf
CONN RECEPT MINI SAS 26POS SMD datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 4 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
RES 10.2 OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
RES 294 OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
ROUND SPACER 0.126" BRASS 20MM datasheet.pdf
Connector Socket 18 Position 0.039" (1.00mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 200W datasheet.pdf
IC FPGA 696 I/O 1517HBGA datasheet.pdf
CONN ARRAY FEMALE 240POS SMD datasheet.pdf
CONN PLUG 10POS CABLE PIN datasheet.pdf