Omron Automation & Safety XS8A-0442
XS8A-0442 picture photo
Mfg. Part Number
XS8A-0442
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
26 TO 24 AWG WIRE CONNECTOR
Datasheet Download
XS8A-0442.pdf
Availability of XS8A-0442
QUANTITY
XS8A-0442 Order Process
Ship out your order
Specifications of XS8A-0442
Internal Part NumberEIS-XS8A-0442
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)XS8A-0442
Related LinksXS8A, XS8A-0442 Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
XS8A-0442 Details Description
Related parts for XS8A-0442
RES SMD 11 OHM 0.5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 3 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
TVS DIODE 100VWM 162VC SMC datasheet.pdf
IC DVR/RCVR RS232 ESD 28SOIC datasheet.pdf
RES 2 OHM 10W 10% AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 100W datasheet.pdf
MICROFIT 3.0 VERT TH HDR DR 15AU datasheet.pdf
RES CHAS MNT 44.2 OHM 1% 30W datasheet.pdf
5MFLXBL MTOR BRK CBL 6KW 15K datasheet.pdf
RES 15 OHM 1.5W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 750K OHM 5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 12V 150W datasheet.pdf