Omron Automation & Safety XW2Z-100J-G12
XW2Z-100J-G12 picture photo
Mfg. Part Number
XW2Z-100J-G12
Brief Description
NC CARD 1M CABLE LD 1 AXES
Datasheet Download
XW2Z-100J-G12.pdf
Availability of XW2Z-100J-G12
QUANTITY
XW2Z-100J-G12 Order Process
Ship out your order
Specifications of XW2Z-100J-G12
Internal Part NumberEIS-XW2Z-100J-G12
SeriesXW2Z
Process Side ConnectionRectangular Connector
Number of Positions-
Length3.28' (1.00m)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)XW2Z-100J-G12
Related LinksXW2Z-1, XW2Z-100J-G12 Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
XW2Z-100J-G12 Details Description
Related parts for XW2Z-100J-G12
IC CNTRLR HOTSWAP NEGVOLT 10MSOP datasheet.pdf
CONN RCPT HSNG 4POS .250 FASTON datasheet.pdf
IC OSC PROG TIMER 100KHZ 14TSSOP datasheet.pdf
LED RED 700MA 3.45X3.45 SMD datasheet.pdf
JUNIOR POWER TIMER TAB 2,8 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 200W datasheet.pdf
IC MCU ARM 512KB FLASH 144BGA datasheet.pdf
RES 3.9K OHM 1W 2% AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 10POS STRGHT SKT datasheet.pdf
TAG ID RATINGS 5.75"X3" BK/RD/WT datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 1.2V 48W datasheet.pdf
CAP FILM 2000VDC 0.0027UF RADIAL datasheet.pdf