Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group) Y1674200R0009W
Y1674200R0009W picture photo
Mfg. Part Number
Y1674200R0009W
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
PREC RES 200-240 OHM 2512 .02%
Datasheet Download
Y1674200R0009W.pdf
Availability of Y1674200R0009W
QUANTITY
Y1674200R0009W Order Process
Ship out your order
Specifications of Y1674200R0009W
Internal Part NumberEIS-Y1674200R0009W
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package45
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
SeriesVSMP
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)Y1674200R0009W
Y1674200R0009W Details Description
Related parts for Y1674200R0009W
MOSFET P-CH 200V 0.3A SC70-6 datasheet.pdf
RES METAL OX 2W 2.4K OHM 5% AXL datasheet.pdf
TAPE HI-TEMP FINE LINE 3/4"X36YD datasheet.pdf
OSC XO 155.52MHZ LVPECL SMD datasheet.pdf
CONV DC/DC 120W 2.5V 50A SGL datasheet.pdf
IC SWITCH DUAL SPST 8TDFN datasheet.pdf
RES 5.90K OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 442 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
HEATSHRINK TUBING 3/4-48" datasheet.pdf
FLEXLITE CABLE STRANDED datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 32POS SKT datasheet.pdf