FFF YM18015000J0G
YM18015000J0G picture photo
Mfg. Part Number
YM18015000J0G
Brief Description
500 TB RIS CLA 2-ROWS-L
Datasheet Download
YM18015000J0G.pdf
Availability of YM18015000J0G
QUANTITY
YM18015000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of YM18015000J0G
Internal Part NumberEIS-YM18015000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package25
Number of Levels2
Positions Per Level9
Pitch0.197" (5.00mm)
Mating OrientationHorizontal with Board
Current10A
Voltage300V
ColorGreen
Operating Temperature-40°C ~ 115°C
Torque - Screw0.4 Nm (3.5 Lb-In)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)YM18015000J0G
Related LinksYM1801, YM18015000J0G Datasheet, FFF Distributor
YM18015000J0G Details Description
Related parts for YM18015000J0G
CONN EDGECARD 12POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
IC MULTIPLEXER DUAL 4X1 16TSSOP datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 2 Circuit 0.433" (11.00mm) datasheet.pdf
17 CIR MIC PLUG HSG datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 2KB FLASH 14SOIC datasheet.pdf
IC ADC STEREO 24BIT 96KHZ 32QFN datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
DIODE ZENER 91V 3W DO204AL datasheet.pdf
OSC PROG 0.7NS 30PPM 3.2X5MM datasheet.pdf
CONN PLUG 31POS STRAIGHT PINS datasheet.pdf