FFF YM34215000J0G
YM34215000J0G picture photo
Mfg. Part Number
YM34215000J0G
Brief Description
500 TB RIS CLA 2-ROWS-R
Datasheet Download
YM34215000J0G.pdf
Availability of YM34215000J0G
QUANTITY
YM34215000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of YM34215000J0G
Internal Part NumberEIS-YM34215000J0G
Number of Levels2
Positions Per Level17
Pitch0.197" (5.00mm)
Mating OrientationHorizontal with Board
Current10A
Voltage300V
ColorGreen
Operating Temperature-40°C ~ 115°C
Torque - Screw0.4 Nm (3.5 Lb-In)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)YM34215000J0G
Related LinksYM3421, YM34215000J0G Datasheet, FFF Distributor
YM34215000J0G Details Description
Related parts for YM34215000J0G
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 44PLCC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 80POS .100 EYELET datasheet.pdf
RES 312 OHM 10W 10% AXIAL datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 3POS STR 5.08MM datasheet.pdf
PRESSURE SENSOR ABSOLUTE 17.4PSI datasheet.pdf
CAP CER 0.022UF 25V NP0 1812 datasheet.pdf
CONN BASE BOTTOM ENTRY SZE10 datasheet.pdf
RES SMD 6.2K OHM 5% 1/3W 1210 datasheet.pdf
RS 32IO 3W I R DGTL INTERFACE datasheet.pdf
RES SMD 82K OHM 5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X25MM R-TAB T412 datasheet.pdf
CONN N JACK R/A 50OHM SOLDER datasheet.pdf