Omron Automation & Safety Z-15GK355-B7-K
Z-15GK355-B7-K picture photo
Mfg. Part Number
Z-15GK355-B7-K
Brief Description
SWITCH SPDT 15A SPRING PLUNGER
Datasheet Download
Z-15GK355-B7-K.pdf
Availability of Z-15GK355-B7-K
QUANTITY
Z-15GK355-B7-K Order Process
Ship out your order
Specifications of Z-15GK355-B7-K
Internal Part NumberEIS-Z-15GK355-B7-K
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)Z-15GK355-B7-K
Related LinksZ-15GK3, Z-15GK355-B7-K Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
Z-15GK355-B7-K Details Description
Related parts for Z-15GK355-B7-K
RES NTWRK 16 RES MULT OHM 10SRT datasheet.pdf
IC EEPROM 64KBIT 400KHZ 8DIP datasheet.pdf
MOLDED HEAD datasheet.pdf
IC GATE OR 3CH 3-INP 14-SO datasheet.pdf
RES SMD 3.16 OHM 1% 1/16W 0603 datasheet.pdf
RES SMD 51K OHM 1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
RES 78.7K OHM 1/4W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 9 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
HEATSINK 54X54X10MM XCUT T766 datasheet.pdf
RES SMD 2.21KOHM 0.1% 1/20W 0201 datasheet.pdf
PCB CONN TERM BLK 1P GRN datasheet.pdf
CAP FILM 560NF 10% 63VDC RAD datasheet.pdf