Omron Automation & Safety Z-15GW255-B7-K
Z-15GW255-B7-K picture photo
Mfg. Part Number
Z-15GW255-B7-K
Brief Description
SWITCH SPDT 15A HINGE ROLLR LEVR
Datasheet Download
Z-15GW255-B7-K.pdf
Availability of Z-15GW255-B7-K
QUANTITY
Z-15GW255-B7-K Order Process
Ship out your order
Specifications of Z-15GW255-B7-K
Internal Part NumberEIS-Z-15GW255-B7-K
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)Z-15GW255-B7-K
Related LinksZ-15GW2, Z-15GW255-B7-K Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
Z-15GW255-B7-K Details Description
Related parts for Z-15GW255-B7-K
IC OPAMP GP 500KHZ 14DIP datasheet.pdf
DIODE ZENER 33V 500MW MSD datasheet.pdf
HEAT SHRINK MARKER YELLOW datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 49.5W datasheet.pdf
CAP ALUM 10UF 20% 400V RADIAL datasheet.pdf
CAP TANT 68UF 10% 35V AXIAL datasheet.pdf
IC WATCHDOG TIMER 6-USP datasheet.pdf
CONN PLUG W/SOCKETS datasheet.pdf
CONN PLUG 21POS INLINE SKT datasheet.pdf