Omron Automation & Safety Z-15HW78-B7-K
Z-15HW78-B7-K picture photo
Mfg. Part Number
Z-15HW78-B7-K
Brief Description
SWITCH SPDT 10A LOWFORCE HNG LVR
Datasheet Download
Z-15HW78-B7-K.pdf
Availability of Z-15HW78-B7-K
QUANTITY
Z-15HW78-B7-K Order Process
Ship out your order
Specifications of Z-15HW78-B7-K
Internal Part NumberEIS-Z-15HW78-B7-K
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)Z-15HW78-B7-K
Related LinksZ-15HW, Z-15HW78-B7-K Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
Z-15HW78-B7-K Details Description
Related parts for Z-15HW78-B7-K
CONN HEADER .100 SINGL STR 31POS datasheet.pdf
IC REG LDO 10V 0.15A 8SOIC datasheet.pdf
RES 24.9 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 50W datasheet.pdf
CAP TANT 180UF 5% 10V AXIAL datasheet.pdf
MCU 32BIT USB 256KB 64TQFP datasheet.pdf
OSC PROG 1.3NS 30PPM 3.2X5MM datasheet.pdf
Connector Receptacle 12 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
CONN RCPT 8POS BOX MNT PIN datasheet.pdf