Mallory Sonalert Products ZA028MDMT4
ZA028MDMT4 picture photo
Mfg. Part Number
ZA028MDMT4
Brief Description
BUZZ PIEZO CIRC 30.7MM PANEL
Datasheet Download
ZA028MDMT4.pdf
Availability of ZA028MDMT4
QUANTITY
ZA028MDMT4 Order Process
Ship out your order
Specifications of ZA028MDMT4
Internal Part NumberEIS-ZA028MDMT4
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Product Training ModulesSonalert 22mm Panel Alarm Series
Sound File3300 Hz Multi Tone MT4
Featured Product22 mm Panel Alarm ZA Series
3D Model22mm.igs22mm.stp22mm.sat
TechnologyPiezo (Programmable)
Input TypeDC
Voltage - Rated-
Voltage Range16 ~ 28V
Frequency3.3kHz ~ 3.45kHz
Operating ModeProgrammable, Pin Selectable
Sound Pressure Level75dB @ 28V, 61cm
Current - Supply40mA
Operating Temperature-30°C ~ 50°C
TerminationTerminal Block
Size / Dimension30.7mm Dia x 43.4mm H
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ZA028MDMT4
Related LinksZA028, ZA028MDMT4 Datasheet, Mallory Sonalert Products Distributor
ZA028MDMT4 Details Description
Related parts for ZA028MDMT4
FUSE HLDR CART 250V 16A PNL MNT datasheet.pdf
POT 25K OHM 2W CARBON LOG datasheet.pdf
IC TXRX RS232 250KBPS 20-SSOP datasheet.pdf
SCREWDRIVER SLOT 0.8X4.5MM 7.91" datasheet.pdf
FAN BLOWER 51X25MM 12VDC WIRE datasheet.pdf
IC LIU E1 2CH SHORT HAUL 80-TQFP datasheet.pdf
SWITCH ROTARY datasheet.pdf
RES 0.75 OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf
HEATSINK 70X70X10MM XCUT datasheet.pdf
CONN PLUG 3POS INLINE PIN RA datasheet.pdf
LED XLAMP XH-P70 WHITE SMD datasheet.pdf
2200UF 10V 12,5X12,5X16MM 105C 5 datasheet.pdf