Omron Automation & Safety ZFX-SC90W
ZFX-SC90W picture photo
Mfg. Part Number
ZFX-SC90W
Manufacturer
Product Category
Machine Vision - Cameras/Sensors
Brief Description
INTELLIGENTCAMERAFOV 90MM IP67
Datasheet Download
ZFX-SC90W.pdf
Availability of ZFX-SC90W
QUANTITY
ZFX-SC90W Order Process
Ship out your order
Specifications of ZFX-SC90W
Internal Part NumberEIS-ZFX-SC90W
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Design/SpecificationMultiple Devices Nameplate May/2015
Standard Package1
Category Industrial Controls, Meters
FamilyMachine Vision - Cameras/Sensors
SeriesZFX
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ZFX-SC90W
Related LinksZFX-, ZFX-SC90W Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
ZFX-SC90W Details Description
Related parts for ZFX-SC90W
IC MCU 16BIT 32KB FLASH 48LQFP datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 15 Position Board Edge, Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
MOD THYRISTOR/DIO 1400V TO-240AA datasheet.pdf
CARD RACK VENT/FIX COV 3UX8.5X19 datasheet.pdf
RES 46.4 OHM 1% 1W AXIAL datasheet.pdf
GRN CARD EDGE .100 X .140 datasheet.pdf
SL-SMT 3.50/23/180G 3.2SN BK datasheet.pdf
CONN EDGECARD 98POS .100" datasheet.pdf