TE Connectivity Raychem Cable Protection ZHD-SCE-12.7-50-S1-9
ZHD-SCE-12.7-50-S1-9 picture photo
Mfg. Part Number
ZHD-SCE-12.7-50-S1-9
Brief Description
HEAT SHRINK MARKERS 12.7MM
Datasheet Download
ZHD-SCE-12.7-50-S1-9.pdf
Availability of ZHD-SCE-12.7-50-S1-9
QUANTITY
ZHD-SCE-12.7-50-S1-9 Order Process
Ship out your order
Specifications of ZHD-SCE-12.7-50-S1-9
Internal Part NumberEIS-ZHD-SCE-12.7-50-S1-9
Standard Package250
SeriesZHD-SCE
Packaging250 per Pkg
Label TypeHeat Shrinkable
Label Size0.50" x 1.97" (12.7mm x 50.0mm)
ColorWhite
MaterialPolyolefin (PO), Diesel Resistant, Flame Retardant, Halogen Free, Irradiated
Operating Temperature-55°C ~ 125°C
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ZHD-SCE-12.7-50-S1-9
ZHD-SCE-12.7-50-S1-9 Details Description
Related parts for ZHD-SCE-12.7-50-S1-9
OSC XO 14.31818MHZ CMOS TTL SMD datasheet.pdf
BOX END PANEL INFRA-RED A41 SERI datasheet.pdf
TERM SOLDER PIN .250" .082"L datasheet.pdf
RES SMD 49.9KOHM 0.25% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN RCPT 21POS WALL MNT W/SCKT datasheet.pdf
CAP CER 0.33UF 200V X7R 1825 datasheet.pdf
RES 51.7 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
METRAL HDR 4RX8M SIG datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK STR datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 1.2-24V 120W datasheet.pdf