TE Connectivity Raychem Cable Protection ZHD-SCE-1K-2.4-50-S1-4
ZHD-SCE-1K-2.4-50-S1-4 picture photo
Mfg. Part Number
ZHD-SCE-1K-2.4-50-S1-4
Brief Description
HEAT SHRINK MARKERS 2.4MM
Datasheet Download
ZHD-SCE-1K-2.4-50-S1-4.pdf
Availability of ZHD-SCE-1K-2.4-50-S1-4
QUANTITY
ZHD-SCE-1K-2.4-50-S1-4 Order Process
Ship out your order
Specifications of ZHD-SCE-1K-2.4-50-S1-4
Internal Part NumberEIS-ZHD-SCE-1K-2.4-50-S1-4
Standard Package1,000
SeriesZHD-SCE
Packaging1000 per Pkg
Label TypeHeat Shrinkable
Label Size0.09" x 1.97" (2.4mm x 50.0mm)