TE Connectivity Raychem Cable Protection ZHD-SCE-1K-9.5-50-S1-9
ZHD-SCE-1K-9.5-50-S1-9 picture photo
Mfg. Part Number
ZHD-SCE-1K-9.5-50-S1-9
Brief Description
HEAT SHRINK MARKERS 9.5MM
Datasheet Download
ZHD-SCE-1K-9.5-50-S1-9.pdf
Availability of ZHD-SCE-1K-9.5-50-S1-9
QUANTITY
ZHD-SCE-1K-9.5-50-S1-9 Order Process
Ship out your order
Specifications of ZHD-SCE-1K-9.5-50-S1-9
Internal Part NumberEIS-ZHD-SCE-1K-9.5-50-S1-9
Standard Package1,000
SeriesZHD-SCE
Packaging1000 per Pkg
Label TypeHeat Shrinkable
Label Size0.38" x 1.97" (9.5mm x 50.0mm)
ColorWhite
MaterialPolyolefin (PO), Diesel Resistant, Flame Retardant, Halogen Free, Irradiated
Operating Temperature-55°C ~ 125°C
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ZHD-SCE-1K-9.5-50-S1-9
ZHD-SCE-1K-9.5-50-S1-9 Details Description
Related parts for ZHD-SCE-1K-9.5-50-S1-9
GDT 115V 10% DIN RAIL datasheet.pdf
CAP CER 0.68UF 6.3V X7R 0508 datasheet.pdf
RES SMD 1.2K OHM 5% 3/4W 2010 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CAP CER 0.68UF 16V X7R 1206 datasheet.pdf
IC CLK GEN/JITTER ATTEN 80LBGA datasheet.pdf
GLOBAL LIMIT SWES MNT PIN datasheet.pdf
BOARD COMM SERIAL RS232 CLICK datasheet.pdf
RES 174K OHM 0.6W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES ARRAY 11 RES 2.7K OHM 12SRT datasheet.pdf