TE Connectivity Raychem Cable Protection ZHD-SCE-5K-2.4-50-S1-9
ZHD-SCE-5K-2.4-50-S1-9 picture photo
Mfg. Part Number
ZHD-SCE-5K-2.4-50-S1-9
Brief Description
HEAT SHRINK MARKERS 2.4MM
Datasheet Download
ZHD-SCE-5K-2.4-50-S1-9.pdf
Availability of ZHD-SCE-5K-2.4-50-S1-9
QUANTITY
ZHD-SCE-5K-2.4-50-S1-9 Order Process
Ship out your order
Specifications of ZHD-SCE-5K-2.4-50-S1-9
Internal Part NumberEIS-ZHD-SCE-5K-2.4-50-S1-9
Standard Package5,000
SeriesZHD-SCE
Packaging5000 per Pkg
Label TypeHeat Shrinkable
Label Size0.09" x 1.97" (2.4mm x 50.0mm)
ColorWhite
MaterialPolyolefin (PO), Diesel Resistant, Flame Retardant, Halogen Free, Irradiated
Operating Temperature-55°C ~ 125°C
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ZHD-SCE-5K-2.4-50-S1-9
ZHD-SCE-5K-2.4-50-S1-9 Details Description
Related parts for ZHD-SCE-5K-2.4-50-S1-9
RES SMD 487K OHM 1% 1/2W 1210 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
IC CPLD 72MC 10NS 44PLCC datasheet.pdf
TVS DIODE 6VWM 10.3VC AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 8POS BOX MNT W/PINS datasheet.pdf
CONN RCPT 4POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
CONN RCPT 42POS FLANGE W/SKT datasheet.pdf
VHDM/HSD REMOVAL PLIER TOOL datasheet.pdf
FIXED IND 1.5UH 310MA 490 MOHM datasheet.pdf