TE Connectivity Raychem Cable Protection ZHD-SCE-6.4-50-9
ZHD-SCE-6.4-50-9 picture photo
Mfg. Part Number
ZHD-SCE-6.4-50-9
Brief Description
HEAT SHRINK MARKERS 6.4MM
Datasheet Download
ZHD-SCE-6.4-50-9.pdf
Availability of ZHD-SCE-6.4-50-9
QUANTITY
ZHD-SCE-6.4-50-9 Order Process
Ship out your order
Specifications of ZHD-SCE-6.4-50-9
Internal Part NumberEIS-ZHD-SCE-6.4-50-9
Standard Package250
SeriesZHD-SCE
Packaging250 per Pkg
Label TypeHeat Shrinkable
Label Size0.25" x 1.97" (6.4mm x 50.0mm)
ColorWhite
MaterialPolyolefin (PO), Diesel Resistant, Flame Retardant, Halogen Free, Irradiated
Operating Temperature-55°C ~ 125°C
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ZHD-SCE-6.4-50-9
ZHD-SCE-6.4-50-9 Details Description
Related parts for ZHD-SCE-6.4-50-9
RES SMD 18 OHM 5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
IC ADC LP 10-BIT 400KSPS 8-SOIC datasheet.pdf
CAP CER 6800PF 200V X7R 1210 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS .156 WW datasheet.pdf
TAPE POLY FOAM 1/2" X 5YD datasheet.pdf
CONN PLUG 24POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 5 Circuit 0.325" (8.26mm) datasheet.pdf