Diodes Incorporated ZLNB2312Q16TC
ZLNB2312Q16TC picture photo
Mfg. Part Number
ZLNB2312Q16TC
Manufacturer
Product Category
RF Misc ICs and Modules
Brief Description
IC MUX CTLR H/V TONE SW 16-QSOP
Datasheet Download
ZLNB2312Q16TC.pdf
Availability of ZLNB2312Q16TC
QUANTITY
ZLNB2312Q16TC Order Process
Ship out your order
Specifications of ZLNB2312Q16TC
Internal Part NumberEIS-ZLNB2312Q16TC
ConditionNew & Unused, Original Sealed
RoHS InformationRoHS Cert of Compliance
Standard Package2,500
Category RF/IF and RFID
FamilyRF Misc ICs and Modules
Series-
PackagingTape & Reel (TR)
FunctionMultiplex Controller
Frequency-
RF TypeLNB, DiSEqC™ , STBs
Secondary AttributesWith Dual Tone and Polarity Switch
Package / Case16-SSOP (0.154", 3.90mm Width)
Supplier Device Package16-QSOP
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ZLNB2312Q16TC
Related LinksZLNB23, ZLNB2312Q16TC Datasheet, Diodes Incorporated Distributor
ZLNB2312Q16TC Details Description
Related parts for ZLNB2312Q16TC
CAP ALUM 560UF 20% 35V RADIAL datasheet.pdf
RES 3.18 OHM 10W 5% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 100W datasheet.pdf
RES 3.44K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 10POS PIN datasheet.pdf
AUTO RESET THERMOSTAT datasheet.pdf
POSITIONER datasheet.pdf
TRANS PNP 45V 0.1A SC75 datasheet.pdf