Zetex Semiconductors ZXTN25100DFH
ZXTN25100DFH picture photo
Mfg. Part Number
ZXTN25100DFH
Brief Description
100V, SOT23, NPN medium power transistor IC
Datasheet Download
ZXTN25100DFH.pdf
Availability of ZXTN25100DFH
QUANTITY
ZXTN25100DFH Order Process
Ship out your order
Specifications of ZXTN25100DFH
Internal Part NumberEIS-ZXTN25100DFH
Delivery TimeIn stock, ship ZXTN25100DFH today.
SeriesZXTN25
Marking / SymbolEmail us
Voltage - Supply-
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
MOQ1 Piece
ApplicationIndustrial or Military for ZXTN25100DFH
Alternative Part (Replacement)EIS-ZXTN25100DFH
Related LinksZXTN25, ZXTN25100DFH Datasheet, Zetex Semiconductors Distributor
ZXTN25100DFH Details Description
Related parts for ZXTN25100DFH
CONN EDGECARD 44POS .156 EYELET datasheet.pdf
IC OPAMP VGA 168MHZ 14SOIC datasheet.pdf
TVS DIODE 25.6VWM 41.4VC MELF datasheet.pdf
CAP TANT 2.2UF 10V 20% 1206 datasheet.pdf
HAN E M CRIMP CONTACT AG 26 AWG datasheet.pdf
ISOLATED AMP datasheet.pdf
LED HDWR STANDOFF 3MM/5MM BLACK datasheet.pdf
CONN EDGECARD 26POS .100" datasheet.pdf
CONN RCPT 61POS WALL MNT SCKT datasheet.pdf
RES SMD 4.32KOHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 2POS PIN datasheet.pdf