IXYS Corporation ZY180L350
ZY180L350 picture photo
Mfg. Part Number
ZY180L350
Manufacturer
Product Category
Accessories
Brief Description
X SERIES KEY PLUG W/WIRE 350MM
Datasheet Download
ZY180L350.pdf
Availability of ZY180L350
QUANTITY
ZY180L350 Order Process
Ship out your order
Specifications of ZY180L350
Internal Part NumberEIS-ZY180L350
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Discrete Semiconductor Products
FamilyAccessories
Series-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ZY180L350
Related LinksZY18, ZY180L350 Datasheet, IXYS Corporation Distributor
ZY180L350 Details Description
Related parts for ZY180L350
TOOL STRIPPER STRIPAX RE 16MM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 22POS .156 EYELET datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS .156 EXTEND datasheet.pdf
RES 6.98K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONV DC/DC 1W 5VIN 5VOUT SIP DL datasheet.pdf
CONN TERM BLOCK COVER GRAY datasheet.pdf
TERM BLOCK 3POS 7.5MM datasheet.pdf
CONN HDR 31POS 0.100 T/H R/A datasheet.pdf
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
CAP FILM 82NF 5% 1600VDC RAD datasheet.pdf