TE Connectivity Raychem Cable Protection 0024A0024-X-CS2002
0024A0024-X-CS2002 picture photo
Mfg. Part Number
0024A0024-X-CS2002
Manufacturer
Product Category
Coaxial Cables (RF)
Brief Description
COAX CABLE-HIGH PERFO
Datasheet Download
0024A0024-X-CS2002.pdf
Availability of 0024A0024-X-CS2002
QUANTITY
0024A0024-X-CS2002 Order Process
Ship out your order
Specifications of 0024A0024-X-CS2002
Internal Part NumberEIS-0024A0024-X-CS2002
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cables, Wires
FamilyCoaxial Cables (RF)
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)0024A0024-X-CS2002
0024A0024-X-CS2002 Details Description
Related parts for 0024A0024-X-CS2002
RES SMD 16.9K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES 20K OHM 2W 5% AXIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
IC ADC 12BIT 6MSPS 32-TSSOP datasheet.pdf
TVS DIODE 7.02VWM 12.1VC SMD datasheet.pdf
CONN RCPT 12POS JAM NUT W/PINS datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 100QFP datasheet.pdf
SENSOR DIFFERENTIAL +-250 PSI datasheet.pdf
FLAT PACK PROXIMITY SENSOR datasheet.pdf
HOOK-UP STRND 20AWG VIOLET 1000' datasheet.pdf
CONN HEADER 30POS 3.81MM R/A GN datasheet.pdf