Harting 09120080328XL
09120080328XL picture photo
Mfg. Part Number
09120080328XL
Manufacturer
Product Category
Heavy Duty Connectors - Housings, Hoods, Bases
Brief Description
CONN HAN Q 8/0-AGG (HOHE BAUFORM
Datasheet Download
09120080328XL.pdf
Availability of 09120080328XL
QUANTITY
09120080328XL Order Process
Ship out your order
Specifications of 09120080328XL
Internal Part NumberEIS-09120080328XL
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Category Connectors, Interconnects
FamilyHeavy Duty Connectors - Housings, Hoods, Bases
Series-
Packaging-
Connector Type-
Style-
Size-
Lock Location-
Thread Size-
Size / Dimension-
Housing Color-
Features-
Ingress Protection-
Housing Material-
Housing Finish-
Operating Temperature-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)09120080328XL
Related Links091200, 09120080328XL Datasheet, Harting Distributor
09120080328XL Details Description
Related parts for 09120080328XL
CONN HEADER PH SIDE 2POS 2MM SMD datasheet.pdf
FOOT GROUND SOLE SMALL 2MEG datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 1KB FLASH 24VQFN datasheet.pdf
IC MUX/DEMUX VID SW QUAD 16TSSOP datasheet.pdf
CONN PLUG 3POS RT ANG W/PINS datasheet.pdf
HOOK-UP STRND 18AWG RED 1000' datasheet.pdf
RES SMD 196K OHM 1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
0.8MM WTB CABLE CONN datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 1.8V 200W datasheet.pdf
CONN RCPT 21POS BOX MNT SKT datasheet.pdf
CONN RCPT 23POS WALL MNT PIN datasheet.pdf