Amphenol Industrial 10-109628-2S
10-109628-2S picture photo
Mfg. Part Number
10-109628-2S
Datasheet Download
10-109628-2S.pdf
Availability of 10-109628-2S
QUANTITY
10-109628-2S Order Process
Ship out your order
Specifications of 10-109628-2S
Internal Part NumberEIS-10-109628-2S
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10-109628-2S
Related Links10-109, 10-109628-2S Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
10-109628-2S Details Description
Related parts for 10-109628-2S
CONN RECEPT CBL MNT 4POS W/SOCK datasheet.pdf
CAP ALUM 10UF 20% 40V AXIAL datasheet.pdf
CONN SMA PLUG STR 50 OHM SOLDER datasheet.pdf
FIXED IND 68MH 40MA 152 OHM TH datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 14DIP datasheet.pdf
FIXED IND 47UH 1.4A 150 MOHM SMD datasheet.pdf
RES 54.9K OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
CABLE 9COND 22AWG SLATE 1000' datasheet.pdf
EVAL BOARD 12V HOTSWAP CTRLR datasheet.pdf