Amphenol Aerospace Operations 10-565997-769N
10-565997-769N picture photo
Mfg. Part Number
10-565997-769N
Brief Description
D38999/24FC35AN W/ PC CONT
Datasheet Download
10-565997-769N.pdf
Availability of 10-565997-769N
QUANTITY
10-565997-769N Order Process
Ship out your order
Specifications of 10-565997-769N
Internal Part NumberEIS-10-565997-769N
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10-565997-769N
Related Links10-5659, 10-565997-769N Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
10-565997-769N Details Description
Related parts for 10-565997-769N
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 16DIP datasheet.pdf
CABLE TIE MINI STRIPED 18LB 4" datasheet.pdf
CAP TANT 22UF 25V 10% 2917 datasheet.pdf
BAG STATIC ZIP-TOP 6X10" datasheet.pdf
CAP CER 0.068UF 500V X7R 1206 datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 48POS GOLD datasheet.pdf
PCB CONN CARRIER 2.54MM datasheet.pdf
PREMOFLEX 1 JMPR 76LGT TYPE D 4 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS .100" datasheet.pdf
CAP TANT 10UF 5% 35V 2915 datasheet.pdf