Amphenol Aerospace Operations 10-569785-35S
10-569785-35S picture photo
Mfg. Part Number
10-569785-35S
Brief Description
TVS07RK-17-35S W/ PC CON
Datasheet Download
10-569785-35S.pdf
Availability of 10-569785-35S
QUANTITY
10-569785-35S Order Process
Ship out your order
Specifications of 10-569785-35S
Internal Part NumberEIS-10-569785-35S
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10-569785-35S
Related Links10-569, 10-569785-35S Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
10-569785-35S Details Description
Related parts for 10-569785-35S
IC FPGA 333 I/O 484FBGA datasheet.pdf
RES SMD 3.9 OHM 5% 1/2W 1210 datasheet.pdf
MOSFET N-CH 14V 30MA SOT143 datasheet.pdf
SENSOR 15PSI 1.2-20 UNF-2A 1-5V datasheet.pdf
IC FIFO 65536X72 6-7NS 324-BGA datasheet.pdf
CONN FPC BOTTOM 71POS 0.20MM R/A datasheet.pdf
RES 47 OHM 10W 1% WW AXIAL datasheet.pdf