Amphenol Industrial 10-574072-06S
10-574072-06S picture photo
Mfg. Part Number
10-574072-06S
Brief Description
PT 6C 6#20 SKT PLUG
Datasheet Download
10-574072-06S.pdf
Availability of 10-574072-06S
QUANTITY
10-574072-06S Order Process
Ship out your order
Specifications of 10-574072-06S
Internal Part NumberEIS-10-574072-06S
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10-574072-06S
Related Links10-574, 10-574072-06S Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
10-574072-06S Details Description
Related parts for 10-574072-06S
TERM BLOCK PLUG 5POS STR 3.5MM datasheet.pdf
RES MO 1W 1.6K OHM 5% AXIAL datasheet.pdf
EVAL MODULE FOR TPS61050-269 datasheet.pdf
RES 182 OHM 10W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 4.7UF 10% 75V AXIAL datasheet.pdf
RES 191K OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
RES 7.96K OHM 1W 0.5% AXIAL datasheet.pdf
CABLE 10COND 22AWG SHLD 500' datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X20MM L-TAB datasheet.pdf
HD 38999 187C 187#23 PIN RECP datasheet.pdf
33000UF 63V 65X105MM 85C 20000H datasheet.pdf