FFF 10005639-12208LF
10005639-12208LF picture photo
Mfg. Part Number
10005639-12208LF
Brief Description
CONN
Datasheet Download
10005639-12208LF.pdf
Availability of 10005639-12208LF
QUANTITY
10005639-12208LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10005639-12208LF
Internal Part NumberEIS-10005639-12208LF
Standard Package2,688
Contact FinishGold
Contact Finish Thickness30µin (0.76µm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10005639-12208LF
Related Links10005639, 10005639-12208LF Datasheet, FFF Distributor
10005639-12208LF Details Description
Related parts for 10005639-12208LF
MOSFET N-CH 30V 5.6A MICRO8 datasheet.pdf
SWITCH MINI SPST-NO HINGE .187QC datasheet.pdf
RES SMD 3.9K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES SMD 51 OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 75W datasheet.pdf
CONN FIBER SC PLUG DUPLX datasheet.pdf
VS CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
CONN RCPT 12POS JAM NUT SKT datasheet.pdf
CONN EDGECARD 26POS .100" datasheet.pdf
Connector Receptacle 50 Position 0.079" (2.00mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf