FFF 10007239-115LF
10007239-115LF picture photo
Mfg. Part Number
10007239-115LF
Manufacturer
Product Category
Pluggable Connectors - Accessories
Brief Description
EYEMAX CABLE COLLAR 4X EYEMAX PL
Datasheet Download
10007239-115LF.pdf
Availability of 10007239-115LF
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
10007239-115LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10007239-115LF
Internal Part NumberEIS-10007239-115LF
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)Obsolete / Discontinued
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Obsolescence/ EOLMultiple Devices 27/Jun/2013
Standard Package5,000
Category Connectors, Interconnects
FamilyPluggable Connectors - Accessories
SeriesEyeMax™
Accessory TypeCable Clamp
For Use With/Related ProductsEyemax™ 4X
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10007239-115LF
Related Links1000723, 10007239-115LF Datasheet, FFF Distributor
10007239-115LF Details Description
Related parts for 10007239-115LF
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 37 Position Free Hanging (In-Line) IDC, Ribbon Cable datasheet.pdf
OPTOISO 3.75KV PUSH PULL 8SO datasheet.pdf
CONN EDGECARD 14POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN ASSY TOP ENTRY 10POS PG21 datasheet.pdf
CONN SOCKET .8MM 24POS SMD datasheet.pdf
RES 397 OHM 3W 0.1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 26POS PIN datasheet.pdf
MODULAR CBL STR 10' REVERSED datasheet.pdf
CAP ALUM 33UF 20% 10V RADIAL datasheet.pdf
FML CRD EDGE .100 20POS DR LOW P datasheet.pdf