Conec 1005W5SXX99A10X
1005W5SXX99A10X picture photo
Mfg. Part Number
1005W5SXX99A10X
Manufacturer
Product Category
D-Sub, D-Shaped Connectors - Housings
Brief Description
CONN SOCKET 5W5 THRU-HOLE
Datasheet Download
1005W5SXX99A10X.pdf
Availability of 1005W5SXX99A10X
QUANTITY
1005W5SXX99A10X Order Process
Ship out your order
Specifications of 1005W5SXX99A10X
Internal Part NumberEIS-1005W5SXX99A10X
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package50
Category Connectors, Interconnects
FamilyD-Sub, D-Shaped Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)1005W5SXX99A10X
Related Links1005W5S, 1005W5SXX99A10X Datasheet, Conec Distributor
1005W5SXX99A10X Details Description
Related parts for 1005W5SXX99A10X
IC DAC 8BIT QUAD 10VREF 20-DIP datasheet.pdf
RES SMD 1M OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC TXRX RS232/423 OCTAL 28-DIP datasheet.pdf
CAP ALUM 33UF 20% 250V SMD datasheet.pdf
FIXED IND 220NH 2A 42 MOHM SMD datasheet.pdf
IC SRAM 4.5MBIT 8.5NS 165CABGA datasheet.pdf
OSC VCXO 500.5MHZ LVPECL SMD datasheet.pdf
RES 100 OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 49.9 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN HEADER 90POS 5ROW R/A GOLD datasheet.pdf